Поговоримо!

Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки.
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки.

Запрошуємо відвідати районну бібліотеку для дітей
    Тут спілкування з книгою безмежне, де панує світ казок, пригод та фантастики, світ нових знань! До ваших послуг відділи обслуговування: дошкільників і учнів 1-6 класів та 7-9 класів.
Книжковий фонд бібліотеки складає  понад 18000 примірників. Періодичних видань одержує 7 назв.
    Щороку бібліотеку відвідує понад  1200 користувачів.

=-Продивитися повну інформацію про бібліотеку-=

Дігтярівська бібліотека-філіал

В історії розвитку людства бібліотека завжди була джерелом інформації, осередком людської пам’яті. А книга – це скарбниця розуму і духу людського.
    Бібліотека в селі Дігтярі була заснована в 1923 році. Після Великої  жовтневої революції була постанова про ліквідацію неписьменності. Були відкриті школи, лікнепи – це було передумовою того, що відкривалися бібліотеки і хати-читальні.

Васьківська бібліотека – філіал

Васьківська бібліотека розпочала свою роботу у 1936 році. За роки свого функціонування бібліотека стала центром культури в селі. Світ книги зачаровує кожного, хто переступає її поріг. Невеличка, але світла і затишна вона створює чудові умови для відпочинку.

Горобіївська бібліотека - філіал

Завітавши до Горобіївської  бібліотеки - філіалу, ви пройдете в захоплюючій мандрівці літературними шляхами України від сивої давнини до нашого сьогодення. Найвидатніші письменники поведуть вас у чарівний світ художньої літератури. Тут ви зможете прочитати чимало поем, повістей, оповідань, віршів, напевно, подружитесь із героями прекрасних творів, що стали гордістю нашого народу, увійшли до скарбниці європейського і світового мистецтва.

Гриціївська бібліотека - філіал

Гриціївська сільська бібліотека – філіал розташована в ценрі села в приміщенні будинку культури. Бібліотека обслуговує населення Гриціївської сільської ради до складу якої входять села Гриціївка, Побочіївка, Галка.

Іванківська бібліотека-філіал

В далекому 1923 році в селі Іванківці  в старому приміщенні, яке належало «Благовіщенській» церкві було відкрито будинок культури.  А в 1936 році в центрі села було збудовано новий будинок культури, в якому і почала працювати приклубна бібліотека. Бібліотека для людей стає центром дозвілля, підвищується авторитет бібліотеки серед місцевої спільноти.

Калюжинська бібліотека - філіал
            В  1936 році в селі Калюжинці  відкрили сільський будинок культури, в приміщенні якого розмістилась сільська бібліотека. Приміщення клубу будувалося, за спогадами старожилів, в два етапи - спочатку було зведено фасадне приміщення, а глядацьку залу на 300 місць добудували дещо пізніше , причому матеріал для будови було взято з розібраної церкви, яка височіла в центрі села.

Карпилівська бібліотека -філіал

В  1905 році за ініціативи інтелігенції і прогресивних сил с.Карпилівки, зокрема вчителів Карпилівської початкової земської школи Проценка Павла Івановича та Міщенка Петра Борисовича була відкрита в с.Карпилівка бібліотека - читальня в громадській хаті. Спочатку записалося 65 чоловік членів бібліотеки. Членські внески були 1 крб.( дехто давав 5 крб. і навіть 25 крб). Обрали президію бібліотеки, керівником був вчитель Карпилівської початкової земської школи Проценко Павло Іванович. На купівлю книжок не було коштів, користувалися здебільшого дарованими книгами.

Лебединська бібліотека - філіал

У селі Лебединцях сільську бібліотеку було відкрито у 1958 році.

Відкриття бібліотеки стало справжнім святом для жителів села, адже на той час єдиним джерелом знань для селян була книга. У селі тоді не було ні електрики, ні радіозв’язку, лише у кількох оселях було радіоприймачі. У вільний від роботи час поспішали колгоспники до сільської бібліотеки за улюбленою книгою, почитати газети та журнали, ознайомитись із літературними новинками, переглянути виставки літератури з різних галузей знань.

Никонівська бібліотека - філіал

Перша згадка про Никонівську бібліотеку приходиться на 1932 рік. В приміщенні церковно-приходської школи було створено сільський клуб, при якому знаходилась  приклубна  бібліотека.

В роки Великої Вітчизняної війни роботу бібліотеки було призупинено, книжковий фонд втрачений. 17 вересня 1943 року село було звільнено від німецьких загарбників. Відразу після звільнення відновили свою роботу школа, магазин і сільський клуб.

Олексинська бібліотека бібліотека - філіал
Олексинська сільська бібліотека була відкрита в 1960 році . Першим бібліотекарем нової бібліотеки була Киріченко Людмила Василівна,яка пропрацювала рік. Потім посаду отримав Сидоренко Василь Порфирович із Срібного, він працював до 1965року. За словами очевидців, цей невисокий на зріст чоловік, в чорному довгому пальті, завжди акуратний і зібраний, був взірцем інтелігентності на селі.

Гурбинська бібліотека - філіал

У 1957 році в селі Гурбинці в маленькій кімнаті  клубу булла відкрита бібліотека. Там стояли стіл, кілька стільців і шафа з книгами і газетами. Починалася бібліотека з фонду в 150 книг та кількох газет. Відвідувачі постійно приходили почитати свіжі газети і взяти книги додому.

Подільська бібліотека -філіал

Історія Подільської бібліотеки-філії бере свій початок з 1923 року, з хати-читальні. Бібліотека  приймала активну участь у процесі ліквідації неписьменності. В 1936 році з колишньої церкви  був побудований сільський клуб, куди і була перенесена бібліотека.

Савинська бібліотека - філіал

Савинська сільська бібліотека сьогодні – це інформаційно-культурний, дозвілевий центр села з широким репертуаром послуг, із фондом, який  налічує 8429    примірників книг. Її користувачі – допитливі, вимогливі, але завжди вдячні за надану інформацію, цікаву книгу, свіжу газету, проведений захід завідуючій бібліотекою-філією Людмилі Григорівні Шипенко.

Сокиринська бібліотека - філіал
Сільська бібліотека – філіал була і залишається острівцем збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, історії свого села. Але багато що вона може зробити. Все залежить від особистості фахівця, його бажання працювати творчо, змінити роботу бібліотеки на краще; долучити до цього процесу владу, спонсорів, читачів бібліотеки та мешканців села.

Харитонівська бібліотека-філіал

Історія створення бібліотеки в селі Харитонівка сягає у далекі 50-і роки. Для читачів в той період проводились голосні читки, організовувались книжкові виставки, оформлялись бібліотечні плакати.

Годинник

Профіль

Привіт: Гість

Гість, ми раді Вас бачити. Будь-ласка зареєструйтесь або ввійдіть під своїм ім’ям!

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Погода у Срібному

Хмаринка фото